Fotograf BytomFotograf BytomFotograf Bytom
Ślub i Wesele

Studio

Komunia i Chrzest

Studniówka

Przegrywanie
VHS na DVD


Fotogadżety

Promocje

Video
Ślub
Fotograf Bytom Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ślubną w poszczególnych pakietach;

MINI; obsługa uroczystości zawarcia związku małżeńskiego w kościele lub USC wraz z życzeniami i gratulacjami od gości po uroczystości.


ŚREDNI; usługa zaczyna się od momentu przygotowań poprzez błogosławieństwo, uroczystość zawarcia związku małżeńskiego (kościół/USC), życzenia i gratulacje od gości po uroczystości i ewentualnej małej sesji plenerowej przy kościele skończywszy na wejściu pary młodej na sale, oraz początku wesela.

FULLOPCJA; Fotograf i 2 operatorów lustrzanek fullHD towarzyszą Państwu od momentu przygotowań poprzez błogosławieństwo, wyjście z domu, ceremonii zawarcia związku małżeńskiego w kościele lub USC, życzenia po uroczystości oraz pełnym reportażu z wesela i pleneru. Plener możemy wykonać w dniu ślubu lub w innym terminie do uzgodnienia.  
Możliwość ujęć z drona!  

PLENER; zapraszamy do skorzystania z usługi pleneru te pary które m.in. nie decydują się na wynajęcie fotografa na uroczystość zawarcia związku małżeńskiego i wesela a chciałyby mieć pamiątkę z tego dnia. Plener możemy wykonać w dowolnym miejscu i terminie.

Promocyjne ceny w pakiecie foto-video. Zapraszamy do kontaktu po wiecęj szczegółów...
 
Fotograf BytomFotograf BytomFotograf BytomFotograf OfertaFotograf Bytom kontakt
 

Fotograf Bytom

Studio Grafit - Fotograf Bytom, videofilmowanie, kamerzysta, fotografia ślubna, Zdjęcia ślubne, zdjęcia plenerowe, fotografowanie imprez, zdjęcia dzieci, fotografia reklamowa, sesje studyjne, sesje zdjęciowe dla modelek, sesje foto, wideofilmowanie ślubów, filmowanie wesel, nagrywanie ważnych uroczystości... ślub, wesele, komunia, chrzciny, imprezy okolicznościowe.


  Google+